Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

>> Kanal Temizlik

>> Kanal Görüntüleme

>> İnşaat Faaliyetleri

>> Resim Galerisi

>> Video Galerisi

KANAL TEMİZLİĞİ

Mevcut şehir kanalizasyon hatları zaman geçtikçe dolmakta, tıkanmakta ve çeşitli kimyasal atıklar nedeniyle deforme olmaktadır. KOMBİNE KANAL TEMİZLEME araçlarını kullanarak kanalların temizlenmesini sağlamaktayız.

Kanal temizliği niçin yapılır?

Kanallar zamanla ev, işyerleri, fabrikalar vb. gibi yerlerin atıklarıyla zaman içerisinde dolmakta, ve çeşitli katı atık ve engeller nedeniyle de tıkanmaktadır. Kanalların hidrolik akışının sağlanabilmesi, koku ve taşmalara sebebiyet vermemesi adına kanalların temizlenmesi gerekmektedir..

Kanal temizliği nasıl yapılır?

Kanal temizliği daha önceleri ilkel yöntemlerle yapılmaktaydı, küçük bir sorunda bile açık kazı yapılmaktaydı, ve içinden çıkılmaz hale gelen bu kazılara çözüm gerekliydi ve en nihayetinde teknoloji bu alanda da kendini gösterdi ve Kombine Kanal Temizlime Araçları üretildi.

Teknoloji harikası olan Kombine Kanal Temizlime Araçları sayesinde artık sokaklar kazılmaktan kurtuldu. Yüksek su basıncına ve yüksek vakumlama gücüne sahip bu araçlar sayesinde kanallar artık tıkanmaktan kurtulmaktadır. Bu araçların en büyük özelliği ise Recycle (geri dönüşüm). Bu özellik sayesinde su, zaman, ve işgücü olarak maksimum tasarruf sağlanmaktadır. Recycle özelliği; kanal temizleme araçları kanal içerisindeki mevcut suyu temizleyerek tekrar kanal temizliği için hazır hale getirmesidir.

Aşama-1:
Bacaların içlerinin temizlenmesi, gerekiyorsa kırılması ve gerekli yerlere baca kurulması.

Aşama-2:
Kombine kanal temizleme araçları yardımıyla, basınçlı su ile kanaldaki pislikler bacaya kadar getirilir ve bacadan vakum yardımıyla çekilir. Böylelikle kanal tam anlamıyla temizlenmiş olur. Kanal temizliği ile hatlar hidrolik akışına dönmesi sağlanır, görüntülenme ve rehabilite çalışmalarının yapılmasına hazır hale getirilir.

Kanal Görüntüleme- Kanal Görüntüleme Firmasi- Kanal Görüntüleme Burosu- Kanal Görüntüleme sirketi- Kanal Görüntüleme Ofisi- Kanal Görüntüleme Firmalari- Kanal Görüntüleme Burolari- Kanal Görüntüleme sirketleri- Kanal Görüntüleme Ofisleri- Kanal Görüntüleme Firmalari Ankara- Kanal Görüntüleme Burolari Ankara- Kanal Görüntüleme sirketleri Ankara- Kanal Görüntüleme Ofisleri Ankara- Kanal Görüntüleme Firmasi Ankara- Kanal Görüntüleme Burosu Ankara- Kanal Görüntüleme Sirketi Ankara- Kanal Görüntüleme Ofisi Ankara- Kombine Temizlik- Robot Görüntüleme- CCTV Kamera- Kanalizasyon Görüntüleme Kanal Görüntüleme Türkiye-
Görüntüleme ,Görüntü
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Görüntüleme
Tek Harita